• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Provedení switche

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

OEM - Optické moduly

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
50271322522 PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV lze do 24hod. 20 861 Kč
JD063B_OEM OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 80km na objednávku 1 174 Kč
SPM-7100WCIS_OEM SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/ 550m 850nm LC OEM na objednávku 330 Kč
QSFP+2M-CIS_OEM QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 2m OEM Cisco na objednávku 2 332 Kč
QSFP+3M-CIS_OEM QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 3m OEM Cisco na objednávku 2 581 Kč
QSFP+5M-CIS_OEM QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 5m OEM Cisco na objednávku 3 497 Kč
SFP+LR20-CIS_OEM SFP+ tran. 10GB-LR/ LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp na objednávku 1 238 Kč
SPS-7110WCIS_OEM SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis na objednávku 331 Kč
SFP+CBL-1M-CIS_OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps 1m OEM Cisco na objednávku 657 Kč
SFP+CBL-2M-CIS_OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps 2m OEM Cisco na objednávku 731 Kč
QSFP+1M-CIS_OEM QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 1m OEM Cisco na objednávku 2 081 Kč
SFP+LRM-CIS_OEM SFP+ 10GBASE-LRM MM 220m 1310nm LC OEM Cisco na objednávku 1 606 Kč
SFP+CBL-5M-CIS_OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco na objednávku 1 243 Kč
QSFP+LR4-CIS_OEM QSFP+ 40GBASE-LR4 SM 10km OEM Cisco na objednávku 17 728 Kč
QSFP+SR4-CIS_OEM QSFP+ 40GBASE-SR4 MM 100m OEM Cisco na objednávku 2 661 Kč