SFP+ tran. 10GB-LR/ LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp

SFP+ transceiver 10GB-LR/ LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp Typ; •SFP+; Vlákno; •singlemode; Kompatibilita; •Cisco, ... více
Objednací kód: SFP+LR20-CIS_OEM
Kód výrobce: SFP-PLUS-LR20-CIS
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 024 Kč
Cena s DPH: 1 238 Kč
Porovnání Oblíbené

SFP+ transceiver 10GB-LR/LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp

Typ

  • SFP+

Vlákno

  • singlemode

Kompatibilita

  • Cisco
-|CZ|SK|EN