SFP+ 10GBASE-SR/ SW MM OM3-300 850nm LC OEM Cisco

SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/ SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní ... více
Objednací kód: SFP+SR-CIS_OEM
Kód výrobce: SFP-PLUS-SR-CIS
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 513 Kč
Cena s DPH: 620 Kč
Porovnání Oblíbené

SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní

-|CZ|SK|EN