OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 80km

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver; Form Factor; •SFP; Data Rate; •1.25Gb/ s; Wavelength; •1550 nm; Fiber Type; •SMF; Max Distance; •70 km; Connector; •Duplex LC, ... více
Objednací kód: JD063B_OEM
Kód výrobce: JD063B_OEM
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 971 Kč
Cena s DPH: 1 174 Kč
Porovnání Oblíbené

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

Form Factor

  • SFP

Data Rate

  • 1.25Gb/s

Wavelength

  • 1550 nm

Fiber Type

  • SMF

Max Distance

  • 70 km

Connector

  • Duplex LC
-|CZ|SK|EN